YURTDIŞINA ÇIKMADAN


ÖNEMLİ BİLGİLER

Yurtdışına çıkmak istediğinizde gideceğiniz ülkeye göre prosedürü değişiklik gösteren vize başvuru süreci başlamaktadır. Her ülkenin prosedüründe yer alan ve sabit yapılması gerekenlerden biri; çalışma durumunuza göre evrakların eksiksiz olarak hazırlanmasıdır. Çalışma evraklarınızı hazırlayıp profesyonel vize ekibimize ilettiğinizde yurtdışı vize işlemlerinize başlanmaktadır. İşlemler evraklarınızın kontrolüyle başlamaktadır. Sonrasında başvurunuz için gerekli olan şahsi dilekçeniz, başvuru formunuz, seyahat sağlık sigortanız, uçak ve otel rezervasyonlarınız uzman ekibimiz tarafından hazırlamaktadır. Tüm bunlar hazırlanırken aynı zamanda seyahat tarihinize uygun olarak vize randevunuz alınır.

İlk defa vize başvurusu yapıyorsanız birçok ülke için parmak izi vermeye şahsen gelmeniz gerekecektir. Bu süreç boyunca profesyonel ekibimiz sizlere eşlik etmektedir. İşlemleriniz tamamlandığında da ekibimiz pasaportunuzun takibini ve vizeniz sonuçlanınca gönderimini titizlikle yapmaktadır. Vize başvurunuzu eksiksiz evraklar ve doğru beyan ile yapmanız olumlu bir sonuç almanızda etkendir. Alacağınız her vize bir sonraki başvurunuzda sizlere referans olmaktadır.

Yurtdışı seyahat planlarınız için vize işlemlerini nasıl yapacağınız konusunda desteğimizi almak için bizlere müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yüz yüze görüşmek için

SİZİ OFİSİMİZE BEKLİYORUZ : HİLTON CENTER / İZMİR

İNFO 0-507-6143983

Daha Fazlası İçin

Hemen Arayın

0 850 707 06 50

Copyrights © 2018 İzmir Hareketli Turlar. Site Yapım: Gif Ajans