Vize Püf Noktalar


SİZİ KÜLFETTEN KURTARIYORUZ

Ticari -Seyahat veya Öğrenim Vize başvuru dosyanızı eksiksiz şekilde hazırlıyoruz. Öncelikli olarak randevunuzu alıyoruz. Ve işlemlerinizin sorunsuz şekilde tamamlanması için sizlere eşlik ediyoruz.

UZMAN DESTEK HATTI

Vize işlemleri alanında deneyimli  yetkili Başvuru ofisi üyesi personelimiz başvurularınız boyunca size destek olmak için işlemleriniz süresince size eşlik etme görevini profesyonelce yapmaktadırlar

OTEL&UÇAK REZERVASYON HATTI

Konsolosluk tarafından istenen, gideceğiniz destinasyonun gözüktüğü tarafımızca  yapılan uçak ve otel rezervasyonlarıdır.

ÖNCELİKLİ RANDEVU HATTI

Seyahat tarihinize ve size uygun olarak, vize başvuru merkezinde parmak izi vererek başvurunuzu tamamlayabilmemiz için yetkili personelimizce planlanan öncelikli olarak alınan randevulardır.

SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI HATTI

Seyahat sürenizi kapsayan 30.000 € teminatlı, gideceğiniz ülkeye uygun olarak yapılan ve acil durumlarda ücretsiz olarak hastane bakımında kullanılabilen sigorta tarafımızdan temin edilmektedir.
VİZEM KAPIMDA HATTI 
Tarafımızla başladığınız vize yolculuğunuzda profesyonel ekibimiz tarafından planlarınıza göre çıkartılan tüm vizeler ücretsiz olarak siz misafirlerimiz ulaştırılır.
EXPRESS HAT
Her türlü soru ve görüşleriniz için ücretsiz danışma HATTIMIZ : 0-507-6143983
Saygılarımızla…

Daha Fazlası İçin

Hemen Arayın

0 850 707 06 50

Copyrights © 2018 İzmir Hareketli Turlar. Site Yapım: Gif Ajans