GÜVENLİ SİGORTA


SEYAHAT SİGORTASI NEDİR, NELERİ KAPSAR?

Yaz sıcağı ara vermeden devam ederken, seyahat planları yapanlar için de yılın özlemle beklenen günleri yaklaşıyor. Tatile henüz çıkmadıysanız bu yazımıza bir göz atmanızı öneririz… Sadece yaz tatilinde değil yılın her hangi bir anında planlayacağınız seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlara karşı güvence sağlayan seyahat sigortası nedir neleri kapsar.

Seyahat Sigortası

İster uzun zamandır hayalini kurduğunuz seyahat söz konusu olduğunda ister yola çıkmaya karar vermeniz uzun bir planlama süreci almadığında… Yola çıkıp yeni yerler keşfederken ya da işinizle ilgili olarak yolculuk planı yapmaya başladığınızda; konu seyahat olduğunda karşılaşabileceğiniz olumsuzluklara karşı güvence altında olmak için seyahat sigortası nedir neleri kapsar konusu ihmale gelmez. Seyahat sigortası satın alırken seyahat edeceğiniz coğrafi alanı, seyahatinizin başlangıç ve bitiş tarihlerini, seyahat edecek kişi sayısını belirlemeniz gerekir. Her sigorta ürününde olduğu gibi seyahat sigortası teminatları ve limitleri sigorta firmalarının sunduğu hizmetlere göre farklılıklar gösterir. Bunun için seyahat sigortası konusunda teminat içeriklerini incelemeli ve ihtiyaçlarınıza en uygun poliçeyi seçmeye özen göstermeli.

PROFESYONEL ekibimizin seyahatlerinizi güvence altına almak için tasarladığı seyahat sigortası yapacağınız yurtiçi ve yurtdışı çıkabilecek acil durumlarda güvence altında olmanızı sağlar. Bu hizmetler arsında tıbbi bilgi ve danışma, tıbbi tedavi teminatı, tıbbi nakil teminatı, cenaze nakli, refakatçi nakli, refakatçin yakının konaklama giderleri, kişisel eşyaların ikamesi, gerekli ilaçların sevki, refakat edilemeyen çocukların geri dönüşü, hastaneden taburcu oluşu takiben otelde konaklama, tedavi sonrası ikametgaha dönüşün sağlanması, sigortalının vefatı halinde aile fertlerinin dönüşü, sigortalının yakınının sağlık durumunun izlenmesi, ülkeye öngörülmeyen dönüş (1. derece akrabasının vefatı durumunda), acil mesajların iletilmesi, idari asistans, bagaj kaybı veya hasarı, kayıp bagajın bulunup ulaştırılması, hukuki yardım, kefalet için avans ödemesi teminatları yer alır.

 

Daha Fazlası İçin

Hemen Arayın

0 850 707 06 50

Copyrights © 2018 İzmir Hareketli Turlar. Site Yapım: Gif Ajans